Tarot Rytualny: Krzyż Celtycki

Chociaż Tarot w swojej podstawowej funkcji służy do samodoskonalenia i dywinacji może mieć także zastosowanie czysto magiczne. Stosuje się je wtedy, kiedy Tarot jest stawiany w konkretnym celu, którego realizacji ma sprzyjać. Tak jak w przypadku wszystkich sytuacji, gdy do czynienia mamy z Rytuałami Magicznymi, należy przedsięwziąć odpowiednie kroki i zwrócić większą uwagę na przygotowanie stanowiska, a przede wszystkim samego siebie w celu bezpiecznego i skutecznego dopełnienia Rytuału niż, gdy chodzi o zwykłe wróżenie z Tarota.

 

Tarot magiczny najczęściej wykonuje się poprzez postawienie jednego z Wielkich Rozkładów Tarota, tak jak Rozkład Zodiakalny albo Krzyż Celtycki. Ja osobiście preferuję wykorzystywanie tego drugiego, gdyż jest bardziej uniwersalny i mniej uzależniony od zjawisk astralnych. Działa także szybciej, gdyż Rozkład Zodiakalny ma działanie długofalowe. Krzyż Celtycki można ponadto zastosować w bardziej konkretnych intencjach.

 

Krzyż Celtycki jest, w podstawowej formie, dziesięciokartowym Rozkładem, który opiera się na Indykatorze, czyli Karcie Tarota, która najlepiej symbolizuje intencję, w której Rozkład ten się stawia. Dlatego też, bardzo ważnym jest, aby osoba, która zamawia wróżbę dobrze zarysowała swoją intencję podając możliwie, jak najwięcej informacji, przez co Tarot będzie dokładniejszy i bardziej skuteczny. Oczywiście Krzyż Celtycki można wykorzystać również w celu zwykłej dywinacji i wróżenia, w której to obrazuje on bardzo dokładnie wszystkie działające na kwerenda wpływy.

 

Poprzez moją stronę możesz zamówić Krzyż Celtycki w obu formach, magicznej i wróżebnej. Oprócz Krzyża Celtyckiego, jego odpowiedzi i działania, Tarot odpowie również na osiem Twoich pytań. Nie muszą się one wiązać z intencją, w której stawiany był Krzyż Celtycki.

 

 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.