Jak zadawać pytania do wróżb cz.1

Przez wiele lat mojej pracy jako tarocisty spotykałem się z najróżniejszymi problemami i najróżniejsze osoby przychodziły do mnie, abym postawił Tarota w ich intencji. Większość z nich, a szczególnie ci, którzy przychodzili do mnie pierwszy raz nie wiedzieli jednak jak sformułować pytanie do Kart, gdyż sami często nie byli pewni w czym tkwiła natura ich problemu.

Umiejętność zadania konkretnego, dobrego pytania, na które Tarot da pełną i satysfakcjonującą, a przede wszystkim prawdziwą odpowiedź jest bardzo ważna dla każdego, kto poszukuje porady Kart. Jest to szczególnie istotne, gdy chcemy zamówić wróżbę korespondencyjną przez Tarot online, gdzie musimy obrać w słowa nasze intencje.

Zamawiając wróżbę, wybierzmy Rozkład, który najlepiej zobrazuje nasze potrzeby. Karty Anielskie zsyłają na nas opiekę Aniołów, Runy aktywnie działają na naszą korzyść, a Tarot może być stawiany w konkretnej intencji, aby jak najlepiej zobrazować oddziałujące na nią wpływy. Gdy piszecie do mnie, bardzo prosiłbym o przesłanie swojej daty urodzin, a najlepiej i daty urodzin osób, o które pytamy. Runy, Karty Anielskie i Tarot są silnie połączone z Astrologią, chociaż na różnych poziomach i w różnych Rozkładach nacisk kładziony jest na inne rzeczy, ale jest to nadal czynnik istotny. Jeżeli stawiamy Tarot czy Runy w jakiejś intencji, bardzo pomocne jest przybliżenie całej sytuacji, często wystarczy tylko kilka zdań. Jednakże im bardziej uszczegółowimy nasze zapytanie, tym wróżba będzie mniej ogólnikowa.

Przechodząc do samego zapytania, to doradzałbym nie stawiać tych samych pytań tylko inaczej sformułowanych. Po pierwsze odpowiedź będzie podobna, co jest oczywiste, a po drugie Tarot wielokrotnie pytany o to samo, może dawać mylne odpowiedzi, gdyż zaczyna roztrząsać problem wieloaspektowo, jednakże jeżeli nie jest to zawarte w pytaniu, trudno dojść do tego, który aspekt jest w tym momencie poruszany. Ponadto, unikałbym również zadawania pytań, które logicznie się uzupełniają, na przykład, gdy pytamy o to czy znajdziemy pracę, to nie pytajmy czy poprawi się sytuacja finansowa, chyba że posiadamy również inne możliwości zarobkowe, bo wiadomo, że jak nie mamy szansy na otrzymanie pracy w najbliższym czasie, to nie poprawi się nasza sytuacja finansowa. Jeżeli nas to interesuję, radziłbym ubierać to w jedno, trochę szersze pytanie.

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.