Karty anielskie

 

 

Zastanawiasz się nad swoim Przeznaczeniem? Czujesz się samotna pośród tłumu? Straciłaś kontakt z Twoim Aniołem. Obecny styl życia nie sprzyja duchowości. Pozwól mi odbudować tę więź. Karty Anielskie ułatwiają komunikację z naszymi przyjaciółmi i opiekunami. Anioły najlepiej potrafią odczytywać emocje i uczucia. Nie tylko nasze, ale wszystkich, którzy na nie wpływają. Oddaj się Mocy i Łasce Aniołów, wysłuchaj ich Mądrości.


I. Mój Anioł


 

Dowiedz się, który z Aniołów opiekuje się Tobą w tej chwili. Zadaj mu pytanie i dowiedz się w jaki sposób może Ci pomóc.

 

Koszt: 20zł | Zamów wróżbęII. Opieka Aniołów


 

Poproś o opiekę Aniołów w danej intencji dla siebie lub kogoś bliskiego. Odprawiając odpowiedni Rytuał Wróżbita poprosi trzy Anioły o wsparcie dla Ciebie i dla Twojej sprawy. Dowiesz się co Anioły mają Tobie do powiedzenia, co niesie najbliższa przyszłość i doradzą co należy uczynić, aby wszystko potoczyło się szczęśliwie.

Jest to forma modlitwy i prośby o opiekę, bardzo dobrze sprawdza się gdy martwimy się o kogoś nam bliskiego i chcemy pomóc mu w trudnej sytuacji lub czasie, gdy czekają go ciężkie próby i niebezpieczeństwa.

Dodatkowo, możesz zadać trzy pytania Aniołom związane z intencją.

 

Koszt 60zł | Zamów wróżbę

 

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.