Klątwa to potężne narzędzie ezoteryczne, które ma wielki wpływ na życie osoby, na którą się ją nałoży. Decydując się na taki czyn, bierzesz na siebie pełną odpowiedzialność za to, co pragniesz osiągnąć. Rzucanie Klątw i magia z nią związana są bardzo potężną i wymagającą dużej determinacji praktyką. Nie decyduj się więc na nią lekko.

Rzucanie Klątwy i jej treść może się wiązać z kilkoma aspektami życia, na które Klątwa będzie miała wpływać. Może to być życie uczuciowe, aspekty finansowe oraz ogólny negatywny wpływ w wszystkich przedsięwzięciach obiektu Klątwy. Z przyczyn zrozumiałych nie zajmuję się rzucaniem Klątw wpływających na zdrowie i życie.

Aby rzucenie Klątwy się powiodło będziesz także musiał/musiała wziąć udział w części Rytuału i wykonać wskazówki, które Ci przekaże.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zwalczeniu Klątwy lub uroku, który ktoś na Ciebie rzucił skorzystaj z Rytuału oczyszczającego.

Skorzystaj z poniższego formularza opisując swoją sytuację. Do rzucenia Klątwy będę potrzebował pewnych informacji na temat osoby, która będzie jej celem.


Koszt: 500zł

W poniższym formularzu podaj swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail, a także opis sytuacji, do której ma się odnieść Klątwa. Skontaktuję się z Tobą w przeciągu najbliższego dnia roboczego.


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.