Konsultacje

 

Stała, długoterminowa praca z Wróżbitą przynosi o wiele lepsze rezultaty niż pojedyncze pytania.

Konsultacje odbywają się drogą elektroniczną (e-mail).


I. Miesięczne Konsultacje


 

Jest to wybór dla osób, które cenią sobie trwały kontakt z Wróżbitą. Przez cały miesiąc będę do Twojej pełnej dyspozycji, konsultując i odpowiadając poprzez e-mail na trapiące Ciebie pytania. Dzięki długoterminowej pracy, będziemy mogli bardziej zagłębić się w naturę problemu i za pomocą Kart Tarota, Run czy Kart Anielskich znaleźć szukane odpowiedzi i pozytywnie przebrnąć przez ciężkie sytuacje.

Wybierając Miesięczne Konsultacje można zadawać przez czas miesiąca kalendarzowego nieograniczoną liczbę pytań oraz radzić się Kart i Run w sytuacjach bardziej złożonych. Podczas tej współpracy, będę odpowiadał na pytania w przeciągu 24h od ich nadesłania.

 

Koszt: 450zł (za miesiąc nieograniczonych konsultacji) | Zamów wróżbę 

II. Wróżba Trzymiesięczna


Wróżba Trzymiesięczna

Jest to wróżba długotrwała, która przedstawia niebezpieczeństwa, wpływy, możliwości i rady na każdy z trzech kolejnych miesięcy. Wybierając tę wróżbę otrzymywać będziesz na początku każdego miesiąca, przez trzy miesiące obszerną wróżbę z Kart Tarota. Karty opiszą to czego możesz się spodziewać i to na co trzeba się przygotować oraz doradzą jaki przyjąć kurs działania w odpowiedzi na nadchodzące sytuacje. Ponadto do każdego miesiąca zostanie dodany Amulet Runiczny, który będzie Ciebie chronił przez ten czas oraz Anioł, który trzyma Ciebie w pieczy.

 

Do każdej wróżby możesz zadać dodatkowo trzy pytania do Tarota.

Koszt: 180zł (za trzy wróżby na trzy nadchodzące miesiące) | Zamów wróżbęUWAGA! Do powyższych wróżb wymagane jest podanie daty urodzenia oraz w miarę możliwości godziny narodzin (określenie pory dnia, czy był to ranek, dzień, wieczór czy też noc).

 

 

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.