Modlitwa


 

Modlitwa do Aniołów

Modlitwa do Aniołów to prośba wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Anioły to potężne byty, których jedynym celem jest pomoc człowiekowi. Chociaż na ich opiekę może liczyć każdy, to aby skupić uwagę Aniołów potrzebna jest modlitwa. Modlitwa do Aniołów jest potężnym narzędziem kontaktu z tymi nadprzyrodzonymi Strażnikami.

Jeżeli czujesz, że brakuje Ci sił i potrzebujesz potężnego wsparcia, to mogę pomóc Tobie uzyskać łaskę Aniołów, przeprowadzając Modlitwę w Twojej intencji.

Każdy Anioł wspiera nas w innym aspekcie naszego życia. W zależności od Twoich potrzeb konieczne jest zwrócenie się do odpowiedniego z Nich.

 

Archanioł Haniel

Archanioł Haniel jest opiekunem naszych emocji i uczuć. To on niesie ukojenie dla złamanych serc, łagodzi smutek po rozstaniach, ale Archanioł Haniel rozbudza też żar miłości, łączy uczuciem przeznaczone sobie osoby lub pomaga je znaleźć. Jeżeli potrzebujesz pomocy w poradzeniu sobie z trudnym rozstaniem, chcesz rozbudzić uczucia ukochanej osoby, sprawić by zrozumiała to co do Ciebie naprawdę czuje lub mieć wsparcie w poszukiwaniu tego lub tej jedynej, to Haniel może Ci pomóc.

 

Archanioł Michał

Archanioł Michał jest obrońcą, strażnikiem Niebios i ludzi. To do niego niesie się Modlitwę po ochronę i bezpieczeństwo dla siebie i swoich bliskich. Jeżeli czujesz, że zagraża Ci niebezpieczeństwo, obawiasz się o życie i zdrowie najbliższych lub czujesz, że jesteś pod złym wpływem, to zanieś Modlitwę do Archanioła Michała.

 

Jeżeli Twój problem jest innej natury, skontaktuj się ze mną, a dojdziemy do którego z Archaniołów będziemy musieli się zwrócić.


Koszt Modlitwy: 150zł

 

Jeżeli chcesz zamówić Modlitwę do Aniołów, wypełnij poniższy formularz z opisem problemu, z którym chcesz się do nich zwrócić.


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.