Runy

 

Runy to jedna z najstarszych metod wróżenia. Według legend powstała na bazie pisma runicznego, które zesłali Germanom sami bogowie. Czy w legendach są jakieś elementy prawdy, tego nie wie nikt, faktem jest jednak, że Runy od zawsze służyły do przepowiadania przyszłości. Runy mają w sobie ponad tysiącletnią Moc i Mądrość. Skorzystaj z niej i powierz Runom swoją przyszłość!


I. Pytanie do Run


 

Zadaj Runom jedno pytanie, a uzyskasz na nie odpowiedź, a także radę co czynić w przyszłości.

 

Można zadać Runom jednorazowo nieograniczoną liczbę pytań (każde pytanie to dodatkowe 15zł).

Koszt: 15zł (za jedno pytanie) | Zamów wróżbęII. Runiczny Rytuał Ochronny

 


 

Rytuał ten odprawia się w konkretnej intencji lub aby pomóc w problemie. Wróżbita za pomocą Run nie tylko rysuje sytuację i opisuje wpływy oddziałujące na Kwerenda w danej sytuacji, ale również ustala trzy Amulety Runiczne, które będą chroniły Kwerenda i wspierały go w przezwyciężeniu przeciwności. Amulety te będą jednocześnie radą, co czynić aby sytuacja się poprawiła.

Do Wielkiego Rozkładu Runicznego dodatkowo można zadać trzy Pytania do Run.

 

Koszt: 75zł (w tym trzy pytania) | Zamów WróżbęIII. Wielki Rozkład Runiczny

 


 

Stawiając Wielki Rozkład Runiczny Wróżbita wykorzystuje całą swoją wiedzę Run, aby zarysować obraz sytuacji, w której znajduje się Kwerend. Runy odkrywają możliwe przeszkody i niebezpieczeństwa przy czym jednocześnie starają się przed nimi chronić. Częścią Wielkiego Rozkładu Runicznego jest ustalenie Amuletu, czyli Runy, która będzie strzec Kwerenda i będzie radzić co do kolejnych podejmowanych kroków. Zwieńczeniem Wielkiego Rozkładu Runicznego jest opis najbliższej przyszłości Kwerenda.

Do Wielkiego Rozkładu Runicznego można zadać cztery dodatkowe pytania.

 

Koszt: 60zł | Zamów wróżbę

 

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.