Rytuał Miłosny

Rytuał na miłość

Jeżeli od dłuższego czasu bezskutecznie poszukujesz bratniej duszy. Każda kolejna znajomość nie przynosi upragnionego uczucia i spełnienia, pamiętaj że tak nie musi być. Codziennie wielokrotnie mijamy ludzi, którzy mogliby być idealnymi partnerami, mogliby dać i otrzymać szczęście. Niestety z reguły zwyczajny przypadek powoduje, że nie możemy ich poznać, zbliżyć i zakochać.

Rytuał na miłość pozwala odmienić ten los, ściągając bliżej do nas osoby, z którymi faktycznie mogłoby połączyć nas prawdziwe uczucie. Rytuał ten pozwala nam też intuicyjnie skupić się na tej znajomości, która ma szanse na przetrwanie i szczęście. Pomaga też uniknąć początkowych nieporozumień i ułatwia wzajemne poznanie.

Decydując się na Rytuał na miłość pomagasz wziąć swój los we własne ręce. Skontaktuj się ze mną, a razem przełamiemy pasmo niepowodzeń i zawodów uczuciowych.

 

Koszt Rytuału: 200zł

W poniższym formularzu podaj swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail, a także opis sytuacji, do której ma się odnieść Rytuał. Skontaktuję się z Tobą w przeciągu najbliższego dnia roboczego.


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.