Rytuał Miłosny

Rytuał Erzulie

Rytuał Erzulie to potężne narzędzie ezoteryczne wywodzące się z praktyk voodoo. Wykorzystywany od wieków przez  szamanów tych praktyk miał na celu sprowadzić miłość i powiązać dwie osoby nierozerwalnym uczuciem. Działanie Rytuału Erzulie jest bardzo silne i gwałtowne, niemniej również, jak to bywa we wszystkich Rytuałach nawiązujących do voodoo, potrafi być naprawdę niebezpieczny dla odprawiających go osób. Dlatego też, koniecznym jest aby Rytuał Erzulie wykonywała osoba z wielkim doświadczeniem i wiedzą, nie tylko o samym Rytuale, ale formie zabezpieczenia siebie i innych.

Z racji tego, Rytuał Erzulie należy odprawiać dwuetapowo. Najpierw odprawiony jest Rytuał ochronny, który ściąga wszystkie negatywne wpływy. Dopiero następnego dnia odprawiany jest właściwy Rytuał Erzulie. Przy każdym z Rytuałów, osoba zainteresowana także będzie musiała wykonać pewną uproszczoną jego formę, aby ściągnąć energię Rytuału na siebie i osobę, która ma być jego obiektem.

Rytuał Erzulie nie jest czymś, na co powinno się decydować lekko. Jest nie tylko potężny w swoim działaniu, łącząc dwie osoby bardzo silnym, czasami wręcz gwałtownym uczuciem, ale także wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem, dlatego też każdy podejmujący się odprawieniu Rytuału powinien w pełni wykonywać polecenia ezoteryka.

 

Koszt: (za całość) 500zł

W poniższym formularzu podaj swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail, a także opis sytuacji, do której ma się odnieść Rytuał. Skontaktuję się z Tobą w przeciągu najbliższego dnia roboczego.


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.