Rytuał Miłosny

Rytuał miłosny to potężny zabieg magiczny, który ma na celu zbliżenie do siebie dwóch dusz tak, aby obie poczuły do siebie podobne uczucia. Jeżeli pragniesz, aby w Twoim związku znów zagościło uczucie lub chcesz przyspieszyć sprawy w znajomości ze swoim partnerem to Rytuał miłosny jest wyborem dla Ciebie.

W tym miejscu ostrzegam, że Rytuał miłosny nie powinien być wybierany lekką ręką, gdyż w niektórych przypadkach może przynieść skutki, które będą znacząco rzutowały na dalszą przyszłość. Pamiętajmy też, że nawet najpotężniejszy Rytuał nie zadziała w skrajnych przypadkach i zmusi nikogo do postępowania wbrew własnej woli i przekonaniom.

Skontaktuj się ze mną poprzez poniższy formularz i jak najdokładniej opisz Waszą sytuację. Aby wykonać Rytuał magiczny będę potrzebował daty Twoich urodzin oraz daty urodzin osoby, która ma być obiektem Rytuału.

Koszt: 150zł

W poniższym formularzu podaj swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail, a także opis sytuacji, do której ma się odnieść Rytuał. Skontaktuję się z Tobą w przeciągu najbliższego dnia roboczego.


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.