Rytuał oczyszczający to praktyka magiczna, która pozwala na zdjęcie złych uroków i nieprzychylnych wpływów z osoby, na którą ktoś takowy nałożył lub nabawiła się go w inny sposób. Rytuał oczyszczający niweluje wszystkie wpływy magiczne, które na kwerendzie spoczywają.

Zamawiając Rytuał oczyszczający zyskujesz nie tylko silne wsparcie z mojej strony w postaci pełnego Rytuału oczyszczającego, ale również pewne wskazówki, jakiej natury zły urok został na Ciebie nałożony. Ponadto wskażę Ci odpowiednie metody zabezpieczające przed kolejnymi złymi wpływami.

Aby Rytuał oczyszczający się powiódł będziesz także musiał/musiała wziąć udział w jego części i wykonać wskazówki, które Ci przekaże.

Skorzystaj z poniższego formularza opisując swoją sytuację. Do przeprowadzenia Rytuału oczyszczania będę potrzebował Twojej daty urodzenia, a także w miarę możliwości pory dnia, kiedy miało to miejsce.

 

Koszt: 150zł

W poniższym formularzu podaj swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail, a także opis sytuacji, do której ma się odnieść Rytuał. Skontaktuję się z Tobą w przeciągu najbliższego dnia roboczego.

 


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.