Jest to bardzo potężny ezoteryczny zabieg, którego celem jest zbliżenie, a ostatecznie zespolenie ze sobą dwóch dusz w taki sposób, że do końca życia ich przeznaczenia będą się wzajemnie przecinać. Spętanie dusz powoduje, że osoby które są obiektem Rytuału zaczynają czuć szczególną więź między sobą, łatwiej odczuwają swoje wzajemne uczucia, czerpią więcej z miłości i bardziej jej ulegają. Spętanie dusz powoduje, że pewna część nas znajduje się w innej osobie, a pewna część jej w nas. W przypadku rozłąki, brak drugiej osoby staje się bardziej odczuwalny, gdyż bez niej nie możemy być w pełni szczęśliwi.

Na Rytuał spętania dusz nie powinno się decydować lekko. Jego działanie jest permanentne i nie przemija nigdy. Z tej metody korzystać powinny jedynie całkowicie zdecydowane osoby, którą pragną, aby ich losy splotły się z losami ich ukochanego na zawsze.

Rytuał spętania dusz jest skomplikowaną procedurą, która wymaga od odprawiającego ją ezoteryka całej dostępnej wiedzy i umiejętności. Składa się z trzech osobnych Rytuałów, które odprawia się w odstępie tygodnia i dwóch tygodni. Aby Rytuał osiągnął pełnię mocy konieczne jest, aby zamawiająca go osoba także odprawiła jego uproszczoną wersję. Ma ona na celu ukierunkowanie mocy Rytuału na nią i osobę, która ma być obiektem Rytuału.

Jeżeli pragniesz zespolić swoje przeznaczenie z bliską Ci osobą, to napisz do mnie, korzystając z poniższego formularza i przedstaw swoją sytuację. Wspólnie ustalimy, czy i w jakiej formie Rytuał powinien zostać odprawiony.

 

Koszt całości Rytuału (składają się na niego trzy odrębne Rytuały): 400zł

W poniższym formularzu podaj swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail, a także opis sytuacji, do której ma się odnieść Rytuał. Skontaktuję się z Tobą w przeciągu najbliższego dnia roboczego.

 


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.