Talizman Runiczny

Talizman Runiczny to bardzo potężne narzędzie, które może pomóc na wiele różnych sposobów. Talizman skomponowany jest z trzech Amuletów Runicznych, które ukierunkowują go na jeden z wybranych aspektów naszego życia, w którym aktualnie potrzebujesz dodatkowej pomocy.

W zależności od potrzeb, Talizman może chronić przed złymi wpływami, niebezpieczeństwem, zakusami nieprzychylnych Tobie osób. Może także wspierać w podejmowanych przedsięwzięciach, zapewniać dobre zdrowie, sukcesy finansowe.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy Run, nie ma lepszej formy niż zamówienie Talizmanu Runicznego. Skontaktuj się przy użyciu poniższego formularza i przedstaw swój problem lub powiedz w jakiej dziedzinie Talizman miałby być pomocny, a skomponuje go dokładnie do Twoich potrzeb.

Stworzenie Talizmanu Runicznego wiąże się z odprawieniem Rytuału zaklinającego, który napełni go odpowiednią Mocą Run. Wraz z Talizmanem prześlę Tobie również wskazówki co do jego natury, a także tego jak go aktywować i jak z niego korzystać.

Talizman Runiczny tworzony przeze mnie jest w formie ręcznie malowanego obrazu o wymiarach 10x10cm. Czas potrzebny na wykonanie to ok. tygodnia. Talizman przesyłam pocztą tradycyjną, listem poleconym priorytetowym (wysyłka w cenie Talizmanu).

 

Koszt: 500zł

 

W poniższym formularzu podaj swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail, a także opis sytuacji, do której ma się odnieść Rytuał. Skontaktuję się z Tobą w przeciągu 24h.


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.