Wróżba trzymiesięczna


 

Wróżba Trzymiesięczna

Jest to wróżba długotrwała, która przedstawia niebezpieczeństwa, wpływy, możliwości i rady na każdy z trzech kolejnych miesięcy. Wybierając tę wróżbę otrzymywać będziesz na początku każdego miesiąca, przez trzy miesiące obszerną wróżbę z Kart Tarota. Karty opiszą to czego możesz się spodziewać i to na co trzeba się przygotować oraz doradzą jaki przyjąć kurs działania w odpowiedzi na nadchodzące sytuacje. Ponad to, do każdego miesiąca zostanie dodany Amulet Runiczny, który będzie Ciebie chronił przez ten czas oraz Anioł, który trzyma Ciebie w pieczy.

 

Do każdej wróżby można zadać dodatkowo trzy pytania do Kart Tarota.

Koszt: 180zł (za trzy wróżby na trzy nadchodzące miesiące oraz pytania do Kart)UWAGA! Do wróżby trzymiesięcznej wymagane jest podanie daty urodzenia oraz w miarę możliwości godziny narodzin (określenie pory dnia, czy był to ranek, dzień, wieczór czy też noc).

 

Poniżej wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz datę urodzenia, a także w miarę możliwości godzinę narodzin oraz zadaj swoje pytania. Pierwszą wróżbę otrzymasz w ciągu najbliższego dnia roboczego. Wszelkich płatności dokonujesz po otrzymaniu pierwszej wróżby!


Pole oznaczone (*) jest wymagane.
 
 
 

Maszpozostało znaków.


 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.