Tarot online

 

Tarot Online

Prawdziwy Tarot pobudza intuicję i zmusza do refleksji, pomaga odnaleźć siebie w dzisiejszym zabieganym świecie. Uchyla rąbka tajemnic będących poza naszym zasięgiem, zdradza odrobinę przyszłości, wnosząc spokój i harmonię w niepewność naszego życia. Zaufaj jego wielowiekowej mądrości i zadaj mu trapiące Ciebie pytania. Rozkładając Karty Tarota dojdziemy do odpowiedzi i na pewno znajdziemy radę.


I. Pytanie do Tarota


 

Postaw Tarota

 

Zadaj trzy różne lub powiązane ze sobą pytania do Kart Tarota. W tym Rozkładzie Tarot skupia się na samych pytaniach, jednakże omawia także wpływy, które doprowadziły do sytuacji, o której mowa i które będą się z nią wiązały w przyszłości. Jednorazowo można zadać nieograniczoną liczbę pytań. Każde pytanie to koszt 15zł.

 

Koszt: 15 zł (za każde pytanie) | Zamów wróżbę

 

II. Duży Tarot:


 

Tarot


Duży Tarot to wieloaspektowy Rozkład, który opowiada obszernie o tym co było, co jest i co będzie wpływało na Twoje życie w przeciągu najbliższych dni. Przedstawia Twoje obawy i pragnienia, przeciwności które staną na Twej drodze oraz to co pomoże je przezwyciężyć. Mówi też o tym, jaka będzie Twoja dalsza przyszłość. Często w Dużym Tarocie zawarta jest także rada Kart, co w danej intencji powinno się zrobić.

Do Dużego Tarota można zadać cztery dodatkowe pytania.

 

Koszt: 60 zł | Zamów wróżbę

 

III. Krzyż Celtycki:


 

Krzyż Celtycki

Jest to jeden z największych i najpotężniejszych Rozkładów jakie można postawić za pomocą Kart Tarota. Stawia się go w odpowiedniej intencji, dzięki czemu nie tylko ukazuje on wszystkie aspekty, siły i moce, które na nią wpływają, ale również chroni, wspiera i pomaga osobie, w której imieniu się go Rozkłada. Krzyż Celtycki ma wielką moc, której nie należy lekceważyć, powinno stawiać się go wyłącznie w szczerych intencjach.

Do Krzyża Celtyckiego można zadać osiem dodatkowych pytań.Koszt: 100 zł | Zamów wróżbęIV. Wróżba Trzymiesięczna


 

Wróżby

 

Jest to wróżba długotrwała, która przedstawia niebezpieczeństwa, wpływy, możliwości i rady na każdy z trzech kolejnych miesięcy. Wybierając tę wróżbę otrzymywać będziesz na początku każdego miesiąca, przez trzy miesiące obszerną wróżbę z Kart Tarota. Karty opiszą to czego możesz się spodziewać i to na co trzeba się przygotować oraz doradzą jaki przyjąć kurs działania w odpowiedzi na nadchodzące sytuacje. Ponad to, do każdego miesiąca zostanie dodany Amulet Runiczny, który będzie Ciebie chronił przez ten czas oraz Anioł, który trzyma Ciebie w pieczy.

 

Dodatkowo, co miesiąc do każdej wróżby możesz zadać trzy pytania do Tarota.

 

Koszt: 180zł (za trzy wróżby na trzy nadchodzące miesiące) | Zamów wróżbęUWAGA! Do wróżby trzymiesięcznej wymagane jest podanie daty urodzenia oraz w miarę możliwości godziny narodzin (określenie pory dnia, czy był to ranek, dzień, wieczór czy też noc).

 

 

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.